О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 19.06.2018
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
30.05.2017  Версія для друку

Делегація України приймає участь у 53-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL)

В період з 29 травня по 1 червня п.р. у м. Страсбург, Французька Республіка, делегація України на чолі з представником Державної служби фінансового моніторингу України приймає участь у заходах в рамках 53-го Пленарного засідання Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL).
Під час 53-го Пленарного засідання MONEYVAL представники України беруть участь у розгляді організаційних питань (правил, процедур і процесів), пов’язаних з поточною діяльністю Комітету, зокрема в частині організації моніторингу країн-членів, розгляду проектів звітів, а також обговоренні підготовлених напрацювань, зокрема в частині:
припинення фінансових потоків, що мають відношення до рабства, торгівлі людьми, примусової та дитячої праці;
нової Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями в контексті питання відмивання брудних коштів та Методології Ради Європи стосовно національної оцінки ризиків;
загроз і нових тенденцій фінансування тероризму;
Європейської конвенції про правопорушення щодо культурних цінностей: уявлення про відмивання грошей і аспектів фінансування тероризму;
спільного проекту «Егмонтська група/ Світовий банк/ УНП ООН – Глобальна програма протидії відмиванню грошей (GPML) по співпраці ПФР з правоохоронними органами та прокурорами»;
розгляду звітів про прогрес юрисдикцій MONEYVAL в рамках проведених взаємних оцінок та розгляду звіту Словенії за наслідками 5-го раунду оцінки;
інших міжнародних ініціатив у сфері протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (ПВК/ФТ) країн-членів та територій MONEYVAL, тощо.

Довідково:
Україна є членом MONEYVAL з 1997 року. Мета Комітету полягає у формуванні в державах ефективних систем по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Комітет проводить взаємні оцінки держав щодо всіх відповідних міжнародних стандартів в правовій, фінансовій та правоохоронній сферах. Звіти MONEYVAL містять докладні рекомендації з питань збільшення ефективності національних режимів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, а також можливості держав здійснювати міжнародне співробітництво в цих сферах.
У березні-квітні 2017 року в Україні перебувала виїзна місія MONEYVAL в рамках 5-го раунду взаємних оцінок.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

 


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

28.02.2017
Детектор медіа


Моніторинги відкритості сайтів у 2016 році: підсумки

Лист Адміністратору Архів подій RSS