О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 19.04.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
01.11.2018  Версія для друку

Представник Держфінмоніторингу прийняв участь у Міжнародній конференції “Прозорість бенефіціарної власності”, що проходила 30-31 жовтня 2018 року в м. Тірана (Республіка Албанія)

Дана міжнародна конференція є важливою міжрегіональною ініціативою, що пов'язана з чотирма програмами в двох регіонах: Південно-Східна Європа і країни Східного партнерства. Під час конференції були порушені питання, що стосуються неправомірного використання юридичних осіб, а також фізичних осіб і домовленостей на основі бенефіціарного права власності при забезпеченні відповідності плану дій міжнародним стандартам і необхідної прозорості інформації про бенефіціарну власність.
Конференція проходила в рамках програми Ради Європи з протидії погрозам верховенства права і трьох спільних програм Європейського Союзу/Ради Європи, що сфокусовані на: а) підтримці зміцнення нормативно-правової бази; б) нарощуванні інституційного потенціалу; і в) сприянні розширенню міжвідомчого та міжнародного співробітництва.
За допомогою здійснення даної ініціативи Рада Європи має на меті зміцнення потенціалу для боротьби з економічною злочинністю шляхом усунення конкретних недоліків, пов'язаних з прозорістю бенефіціарного права власності, як це визначено Групою GRECO та Комітетом MONEYVAL, а також шляхом приведення місцевої практики у відповідність з європейськими стандартами.
У рамках Конференції відбулися семінари у форматі відкритих дискусій, у ході яких учасники обмінялися досвідом своїх країн з питань впровадження передових стандартів та вимог до забезпечення відкритості даних про кінцевих бенефіціарних власників.

Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

29.08.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

29.06.2017
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

02.03.2017
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 28.02.2017 року

Лист Адміністратору Архів подій RSS