О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 21.10.2019
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
25.06.2019  Версія для друку

Інформація про ключові результати діяльності Держфінмоніторингу

КЛЮЧОВЕ:
1. Держфінмоніторингом виявлено та заморожено злочинні кошти, пов’язані із колишніми високопосадовцями, у розмірі 1.5 млрд. USD [2014 р.].
Зазначені кошти в подальшому були конфісковані в дохід Держави. Це найбільший успішний кейс в історії незалежності України.
2. Розслідування Держфінмоніторингу визнано найкращим серед підрозділів фінансової розвідки у світі[2018 р.].
За результатами голосування підрозділів фінансових розвідок 150-ти країн світу Держфінмоніторинг отримав нагороду «Найкраща справа Егмонтської Групи» (BECA). Нагорода стосувалась розслідування Держфінмоніторингу щодо 1.5 млрд. USD, що були конфісковані у 2017 р.
3. Україна успішно пройшла оцінку системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму з боку Комітету Ради Європи MONEYVAL. Підтверджено, що система є ефективною та результативною. Процес оцінки повністю супроводжувався Держфінмоніторингом [2016-2018 р.р.].
Відповідно до висновків Ради Європи Держфінмоніторинг, як підрозділ фінансової розвідки, отримав високу оцінку – «значний рівень ефективності».
 

ВАЖЛИВЕ:
1. Держфінмоніторингом сформовано 3 663 узагальнених матеріалів на загальну суму 790 млрд. 870 млн. грн[березень 2014 р. – І кв. 2019 р.].
Матеріали передано до правоохоронних та розвідувальних органів для проведення розслідувань.
2. Держфінмоніторинг переміг у конкурсі за підсумками пілотної Програми «Лабораторія проектів для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (EU Association Lab) [2019 р.].
Розроблена Держфінмоніторингом Концепція механізму перевірки кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) під назвою «ДО100%ВІРНО» отримала премію «Найбільш інноваційне рішення».
3. Держфінмоніторингом успішно проведено Національну оцінку ризиків [2016 р.].
Це перша Національна оцінка ризиківу сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, що була проведена в Україні. Звіт про результати оцінки високо оцінений міжнародними партнерами.
4. При Держфінмоніторингу функціонує Академія фінансового моніторингу, на базі якої забезпечено підвищення кваліфікації 8 072 фахівців [березень 2014 р. – І кв. 2019 р.].
Академія фінансового моніторингу, що діє у сфері управління Держфінмоніторингу, як заклад післядипломної освіти, забезпечує підвищення кваліфікації фахівців сфери фінансового моніторингу.
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa
@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

 


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

01.03.2018
УКРІНФОРМ


Ігор Черкаський, голова Держслужби фінансового моніторингу: «Фінансова система має відповідати глобальним стандартам, інакше економічне зростання неможливе»

Лист Адміністратору Архів подій RSS