О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 21.01.2020
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
04.09.2019  Версія для друку

Щодо Керівництва FATF з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів та постачальників послуг з переказу віртуальних активів

Державною службою фінансового моніторингу України перекладено та розміщено на офіційному вебсайті Керівництво Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів та постачальників послуг з переказу віртуальних активів.
У жовтні 2018 року FATF оновив свої стандарти для уточнення застосування вимог до віртуальних активів та постачальників послуг з переказу віртуальних активів щодо протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму  шляхом внесення змін до Рекомендації 15 та додавання двох нових визначень до Глосарію FATF. 
Зазначене Керівництво розроблене з метою практичногозастосування Рекомендацій FATF для країн та компетентних органів влади, а також для постачальників послуг з переказу віртуальних активів та інших підзвітних суб’єктів, що залучені до діяльності із віртуальними активами, в тому числі фінансових установ, таких як банки та професійні учасники ринку цінних паперів.
Документ описує весь спектр зобов’язань, що застосовуються до постачальників послуг з переказу віртуальних активів та до віртуальних активів у відповідності до Рекомендацій FATF, а також підкреслює необхідність розуміти ризики відмивання коштів та фінансування тероризму, що пов’язані з їх діяльністю, і вживати відповідних пом’якшувальних заходів з метою їх зменшення.
Наведені у Керівництві приклади національних підходів до регулювання та нагляду за діяльністю постачальників послуг з переказу віртуальних активів покликані запобігти використанню віртуальних активів для відмивання коштів та фінансування тероризму.
З Керівництвом FATF з ризик-орієнтованого підходу до віртуальних активів та постачальників послуг з переказу віртуальних активів можна ознайомитися на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу у розділі «Організація фінансового моніторингу» / «Рекомендації міжнародних організацій».
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua

Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

18.12.2019
ZN,UA


Протидія "відмиванню" коштів: наздоганяючи Захід

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

Лист Адміністратору Архів подій RSS