О Ф І Ц І Й Н И Й   В Е Б - С А Й Т

Відомості про реєстрацію інформаційного ресурсу

Головна сторінка Мапа сайту Дата: 26.02.2020
укр рус eng
Президент
України
Верховна
Рада України
Урядовий
портал
: : Новини
28.01.2020  Версія для друку

Представник Держфінмоніторингу взяв участь у якості експерта у національному тренінгу в м. Ташкент, Республіка Узбекистан

Представник Держфінмоніторингу в період з 21 по 24 січня 2020 року взяв участь у якості експерта у національному тренінгу щодо Оперативного аналізу фінансової інформації для виявлення ризику відмивання доходів та фінансування тероризму, що проходив у м. Ташкент, Республіка Узбекистан.
Зазначений захід був організований Управлінням ООН з наркотиків і злочинності спільно з Генеральною прокуратурою Республіки Узбекистан.
Під час семінару експерти з Республіки Казахстан, Республіки Узбекистан та України ознайомили представників Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан, Академії Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан, Центрального банку Республіки Узбекистан та комерційних банків з основами фінансових розслідувань, основними концепціями аналізу підозрілої діяльності відмивання коштів, фінансування тероризму, інструментами належної перевірки та процедурами вивчення клієнтів.
Основна мета тренінгу полягала у покращенні проведення оперативного аналізу, а також виявленні та боротьбі з незаконним обігом наркотиків, пов’язаним з незаконними фінансовими потоками, відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.
Представник України поділився досвідом щодо застосування інструментів оперативного аналізу та презентував відкриті джерела даних для внутрішнього контролю. Також в ході презентації було детально ознайомлено учасників із ризик-орієнтованим підходом, національною та секторальною оцінкою ризиків в Україні.


Гаряча лінія
Форми подання інформації
Перелік терористів
Перелік ризикованих країн
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!
ЗМІ про Держфінмоніторинг

18.12.2019
ZN,UA


Протидія "відмиванню" коштів: наздоганяючи Захід

16.07.2019
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України

01.07.2019
Офіційний веб-сайт Служби безпеки України


СБУ блокувала масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР»

14.05.2019
OBOZREVATEL


Отримала світове визнання: топ успіхів Держфінмоніторинга України

22.06.2018
ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відзначення державними нагородами України

Лист Адміністратору Архів подій RSS