ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ


В місті Одеса проходить черговий навчальний семінар з тематики виявлення корупційних доходів
Під егідою Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EU Anti-Corruption initiative) та за участі Державної служби фінансового моніторингу України, Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у місті Одеса з 31 травня по 1 червня 2018 року проходить семінар на тему «Виявлення корупційних доходів».
Семінар організований для представників банківських та небанківських фінансових установ, нагляд за якими здійснюється фінансовими регуляторами.
Окремий акцент на семінарі приділено питанням корупції, як джерелу незаконних доходів, а також підходам та інструментам для аналізу учасників фінансових операцій.
Участь в семінарі в якості доповідачів та експертів беруть представники Державної служби фінансового моніторингу України. Представниками Держфінмоніторингу висвітлюються питання стосовно супранаціональної та національної оцінки антикорупційних та антилегалізаційних ризиків, а також інструментів і способів легалізації корупційних доходів.
 
 
Прес-служба
Держфінмоніторингу
presa@sdfm.gov.ua
www.sdfm.gov.ua